Cmm Ölçümü Nasil Yapilir?

Cmm olcumu nasil yapilir sorusu aslinda gunumuz uretim dunyasi kalite kontrol alaninda en cok merak edilen sorulardan biridir.Hepimizin bildigi gibi bir parcayi dogru uretmek, hem sirket itibari hem de urun kalitesi acisindan oldukca onemlidir Cmm ölçüm cihazi cesitleri? Cmm olcumunun nasil yapilacagi konusuna giris yapmadan once sanayide en cok kullanilan … Devamını oku..

Mobile Version

Akıncı Makina Resmi İnternet Sitesi Mobile Versiyonuna hoşgeldiniz Ürün ve Hizmetlerimize sağ üst köşedeki “3 çizgi” ikonundan kolayca ulaşabilirsiniz (Kullanım videosu için tıklayınız)   Akıncı Makina, kalıp ve fikstür imalatı alanında ülkemizin en önde gelen firmaları arasındadır. Bunun yanında firmamız tersine mühendislik ve kalite kontrol (cmm ölçümü, lazer tarama) gibi alanlarda da … Devamını oku..

Kalıp & Fikstür Üretimlerimiz

Firmamızın uzmanlaştığı ana konu kalıp ve fikstür imalatlarıdır. İmalatını yaptığımız kalıp ve fikstürlerinin tamamının tasarım, üretim ve kalite kontrolleri firmamız bünyesindeki uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Kalıp ve fikstürlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız Cmm Fikstürü Kaynak Fikstürü Montaj Fikstürü         Devamını oku..

Referanslar

Firmamız kurulduğu günden bu yana birçok kurumsal firma ile beraber çalışmış ve birçok firmanın güvenini kazanmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalite bilincinden taviz vermeyen firmamız ülkemizin en önde gelen firmalarına hizmet vermiş olmaktan dolayı gurur duymaktadır Çalıştığımız firmaların başlıcaları -TAI -Aselsan -Roketsan -FNSS -Polytec A.Ş -Vestel Savunma         Devamını oku..

İnsan Kaynakları

Doğru pozisyonda doğru eleman çalıştırmak birçok başarılı şirketin olduğu gibi şirketimizin de ana prensibidir. Gelişmekte olan firmamız eleman ihtiyacı için güncel özgeçmiş havuzuna sahiptir.İhtiyac bulunması halinde doğru aday doğru pozisyonda çalışmak üzere mülakata davet edilmektedir.       Siz de büyüyen firmamızın bir parçası olmak için özgeçmişinizi belirtilen linke mail atabilirsiniz.Özgeçmişiniz … Devamını oku..

Kalite Politikamız

Kurulduğu günden bu güne kalitenin öneminde olan firmamız ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir ve bu sistemin gerekliliklerini tamamıyla yerine getirmektedir. ISO 9001-2008 Kalite belgemizi görüntülemek için tıklayınız.. Kalıcı müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan firmamız ürettiği kalıp ve fikstürlerin kalıp kontrolünü kendi bünyesindeki cmm ölçüm ve lazer tarama cihazları ile yapmaktadır. Kalite … Devamını oku..

Hakkımızda

Akıncı Makina, ilk hizmetlerine Ankara’daki İvedik Organize Sanayii Bölgesindeki yerleşim yerinde mühendislik tasarımları, parça ve kalıp imalatı ve ölçüm hizmetleri ile başlamıştır. Zamanla savunma ve otomotiv alanındaki birçok firmaya tasarım, kalıp ve fikstür imalatı, kalite kontrol gibi alanlarda hizmet vermiş olan firmamız seri üretim öncesi ihtiyaçlarının karşılanması konusunda ülkemizin en başarılı firmaları arasındadır. … Devamını oku..